BitGold цифрова валюта

BitGold: цифрова валюта на основі золота

Зрозуміло, що цифрові валюти можуть стати глобальним всесвітнім грошовим засобом. Але яка з них? Це будуть біткоіни? Можливо, якийсь із сотень клонів біткоінів, що поліпшують його функціональність? Одна з останніх інновацій в даній області - це BitGold, цифрова валюта на основі золота. Головним інвестором цього проекту є компанія Soros Brothers Investment, якою керує син Джорджа Сороса.

Система заснована в минулому році. 19 лютого 2014 було емітовано 7.777.777 чеків на підписку (subscription receipts) на загальну суму $ 6,9 млн, враховуючи вартість золота на той момент.

Валюта BitGold чимось нагадує золотий стандарт, скасований президентом Ніксоном більше 40 років тому. Стандарт чітко прив'язував долар до золота: $ 1 = 1/35 унції золота, але при цьому не враховував ринкової вартості золота. Це зводило з розуму економістів, і в підсумку стандарт скасували.

Засновники канадської компанії BitGold - Джош Крамб (Josh Crumb) і Рой Себаг (Roy Sebag) - вирішили проблему золотого стандарту, який нормально дотримується в BitGold. Вартість «цінних паперів» змінюється разом із ціною на золото, як в Webmoney WMG.

Для власників біткоіни система BitGold являє собою можливість інвестувати в золото, не покидаючи меж цифрової економіки. В такий спосіб можна захиститись від різких флуктуацій курсу біткоінів.

BitGold вийшла на канадську фондову біржу в січні 2015 року, використовуючи хитрий метод, який називається «зворотне поглинання»: вони купили контрольний пакет акцій публічно торгуючої компанії Loma Vista Capital Inc. Та займається видобутком корисних копалин. Отримавши контроль над нею, вже сама BitGold стала компанією, що публічно торгує.

За повідомленням XAKEP.RU

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.