Vaporcade Jupiter

Vaporcade Jupiter - смартфон для курців з вбудованим «кальяном»

У наші дні вкрай складно створити дійсно проривну технологію і докорінно змінити правила гри на ринку смартфонів. Навряд чи смартфон Jupiter від компанії Vaporcade з вбудованою випарювальною камерою вартістю $ 499 можна назвати воістину революційним, але сама по собі ідея - вельми оригінальна. По суті, даний пристрій являє собою гібрид смартфона і кальяну.

Компанія, що стоїть за смартфоном Jupiter, має певну історію. На її офіційному сайті згадується про співпрацю з Гербертом А. Гілбертом, який визнаний одним з перших винахідників електронної сигарети. Крім того, в списку співзасновників присутній Шеймус Блеклі, який працював над такими значущими іграми, як Ultima Underworld і System Shock, перш ніж приєднався до проекту створення Xbox.

Схема Vaporcade Jupiter

Vaporcade є частиною більш великої компанії під назвою Human Health Organization (H2O), у веденні якої знаходяться такі проекти, як Vapebot, робот для перевірки безпеки куріння електронної сигарети, і NeUll's, спеціальні сигарети для ув'язнених. Компанія Vaporcade робить електронні сигарети, спеціальні добавки для додання електронних сигарет певного смаку і ось тепер її асортимент розширився смартфоном, за допомогою якого можна вдихати «рідини, ліки і нутрицевтики».

Зовнішній вигляд Vaporcade Jupiter

Про смартфон Jupiter відомо вкрай мало. На сайті згадується ціна $499, підтримка 4G LTE і ... це, загалом-то, все. Можливо він працює під управлінням Android, або ж використовує якусь першокласну нову платформу на базі гідрогазодинаміки :). Усередині нього, можливо, встановлений надшвидкий процесор або ж, можливо, він працює на зрідженому нікотині. Якщо ж серйозно, швидше за все це звичайний Android-смартфон з встановленим у верхній частині інгалятором спеціального призначення. Розробник відзначає, що цей продукт ще не сертифікований FCC і не доступний для покупки в США.

Vaporcade Jupiter - смартфон для курців з вбудованим «кальяном»

Таке відчуття, що весь цей проект є майстерним розіграшем, вірусним трюком, щоб збити з пантелику громадськість і, можливо, одночасно зробити приховану рекламу. Так що до появи більш конкретної інформації про цей пристрій радимо сприймати його як просто оригінальний концепт.

Джерело: Vaporcade, The Verge

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.