Ehang Ghost Drone 2.0

Квадрокоптер Ehang Ghost Drone 2.0 і окуляри віртуальної реальності

Китайський виробник дронів Ehang тільки що представив нову модель - Ghost 2.0. Це загальнодоступний дрон, який оснащується камерою з підтримкою 4K-відеозапису і поставляється в комплекті з окулярами віртуальної реальності. Останні дозволяють повною мірою насолодитися відзнятими камерою кадрами і повністю зануритися в політ. І хоча багатьом подібний продукт здасться незвичним, це вже не перший дрон компанії, що пропонує подібний досвід.

Повної інформації про ціни поки немає, але відомо, що базова модель без окулярів віртуальної реальності або камери на офіційному сайті оцінена в $ 599 (перші 100 покупців зможуть оформити попереднє замовлення на пристрій зі знижкою за ціною $ 499, термін поставки - 6 тижнів). Очікується, що за версію з окулярами і камерою попросять близько $ 1500. Власникам оригінальної моделі Ghost компанія пропонує обміняти старий пристрій на нову модель, але умови і деталі програми поки не розкриваються.

окуляри віртуальної реальності Ghost Drone 2.0

Управління дроном здійснюється за допомогою додатка Ehang Play, доступного як на Android, так і на iOS. Програма використовує можливості вбудованого в мобільний пристрій гіроскопа, дозволяючи управляти польотом, нахиляючи пристрій в потрібну сторону. Серед інших особливостей можна виділити підтримку жестового управління - досить нахилити трохи долоню і квадрокоптер змінить напрямок польоту.

ehang-ghost-drone-2

Ще одна приємна особливість - окуляри віртуальної реальності наділені функцією відстеження положення голови, що дозволяє управляти польотом дрона «силою погляду».
Виробник запевняє, що зняте камерою квадрокоптера відео транслюється на дисплей VR-окулярів без затримок і дозволяє дивитися на все «очима» Ghost 2.0. Максимальна відстань, на яку може передаватися відео, становить близько 900 м.

Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 4 500 мАг забезпечує близько 25 хвилин польоту.

Компанія Ehang залучила $10 млн інвестицій у рамках раунду фінансування Series A, а потім отримала ще $42 млн у серпні цього року в рамках раунду Series B. Керівні посади в Ehang займають ряд колишніх топ-менеджерів Microsoft і Lenovo.

Джерело: VentureBeat

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.