windows10 Redstone

Обновлення Windows 10 Redstone вийде літом 2016

Redstone тепер не просто мінерал з всесвіту знаменитого open-world конструктора Minecraft, але і, якщо вірити ресурсу WinBeta, кодова назва майбутнього великого оновлення ОС Windows 10, реліз якого намічений на літо наступного року.

Як повідомляє джерело, Redstone стане наступним найбільшим оновленням WIndows 10 після майбутнього релізу Threshold 2. Воно буде включати в себе ряд нових важливих функцій, втім, за наявними даними, Microsoft ще не до кінця визначилися, які з них увійдуть у фінальну версію оновлення.

І все ж, ресурс WinBeta згадує дві нові функції, які зараз знаходяться у розробці. Першою є підтримка розширень в браузері Edge. Ця можливість дозволить стороннім розробникам істотно розширити функціональні можливості нового браузера програмного гіганта, зрівнявши його з конкуруючими рішеннями начебто Firefox і Chrome. Раніше Microsoft вже оголошувала, що ця можливість стане доступна десь в наступному році.

Ще одним важливим доповненням, виходячи з повідомлення джерела, стане функція, аналогічна Continuity на iOS і OS X (більш глибока інтеграція між пристроями iOS і OS X). Завдяки Continuity існує можливість продовжити розпочату на смартфоні роботу з додатками на ПК або іншому зв'язаному пристрої з того ж місця, де вона перервалася. За даними WinBeta, реалізація концепції «безперервного клієнта» від Microsoft буде практично аналогічною рішенням Apple, хоча, ніяких подробиць з приводу можливостей даної функції поки немає.

Відзначається, що Microsoft забезпечує розробників необхідними засобами для впровадження підтримки даної функції в їх програмні продукти, так що вона повинна підтримуватися більшістю додатків, а не тільки тими, які встановлені в Windows 10.

Ні для кого не секрет, що з випуском Windows 10 компанія Microsoft зробила ще більший акцент на об'єднанні настільної і мобільної платформ, тому подальший рух у цьому напрямку - пошук нових способів усунення незручностей при частій зміні пристроїв - є цілком закономірним. Додавання функції, подібної Continuity від Apple, безперечно, можна розцінювати як розумний хід з боку Microsoft. Крім того, вона стане гарним доповненням до наявної технології Continuum в Windows 10, яка забезпечує більш послідовний досвід при перемиканні між пристроями різних форм-факторів.

Джерело: pcworld

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.