kali linux 2.0

Вийшов дистрибутив KALI LINUX 2.0

Розробники знаменитого дистрибутива для пентестингу зробили найзначніший реліз з 2013 року. Офіційно оголошено про вихід Kali Linux 2.0. Дистрибутив заснований на ядрі Linux 4.0, значно збільшено кількість драйверів для апаратної підтримки і Wi-Fi, реалізована підтримка різних середовищ робочого столу (KDE, GNOME3, Xfce, MATE, e17, lxde і i3wm), оновився список утиліт в комплекті. Але найголовніше - Kali Linux тепер поширюється в режимі безперервного оновлення (rolling distribution).

Режим безперервного оновлення

Kali 2.0 буде постійно оновлюватися через інфраструктуру Debian Testing, у міру виходу нових стабільних пакетів.

Перевірка версій утиліт

У дистрибутив інтегрована система перевірки версій основних утиліт. Вони теж будуть оперативно оновлюватися, як тільки виходять нові версії.

Оформлення kali linux 2.0

Нове оформлення

Реалізована нативна підтримка середовищ робочого столу KDE, GNOME3, Xfce, MATE, e17, lxde і i3wm. За замовчуванням система перейшла на GNOME 3, після довгого періоду утримання від таких надмірностей. При бажанні, користувачі можуть активувати багаторівневі меню, прозору консоль і безліч інших «фішок» GNOME 3. Правда, через це зросли вимоги до оперативної пам'яті: в повній версії «гномові» потрібно 768 МБ ОЗУ. Для малопотужних комп'ютерів випущена мінімальна збірка Kali 2.0 ISO, де споживання пам'яті набагато менше і використовується легке середовище Xfce.

Підтримка ARM і NetHunter 2.0

Kali Linux 2.0 офіційно працює на Raspberry Pi, хромбуках, Odroid і т.д. У розділі образів для ARM викладені вихідні коди ядра, для більш простої компіляції нових драйверів.

Платформа для пентестингу з мобільних пристроїв NetHunter теж оновилася і працює на Kali Linux 2.0. Викладено кілька нових образів, у тому числі для Nexus 5, 6, 7, 9 і 10.

Оновлені образи для VMware і VirtualBox

Якщо ти запускаєш Kali Linux у віртуальній машині, то свіжі образи можеш взяти за посиланням на офіційному сайті. Там лежать 32- і 64-бітові версії з повноцінною середовищем GNOME 3.

Оновлення до Kali Linux 2.0

Є два варіанти: завантажити свіжу версію і встановити систему з нуля або запустити процедуру апгрейду з 1.0 до 2.0. У другому випадку слід відредагувати source.list і запустити наступну процедуру. cat << EOF > /etc/apt/sources.list deb http://http.kali.org/kali sana main non-free contrib deb http://security.kali.org/kali-security/ sana/updates main contrib non-free EOF apt-get update apt-get dist-upgrade # get a coffee, or 10. reboot

Metasploit

На жаль, на вимогу компанії Rapid7 пакет Metasploit Community/Pro виключений зі складу Kali Linux, залишився тільки базовий фреймворк metasploit-framework. Версію Metasploit Community/Pro доведеться вручну завантажувати з сайту Rapid7 після реєстрації та отримання ліцензії.

За повідомленням ХАКЕР.ру

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.