Wi-Fi Sense Windows 10

Wi-Fi Sense в Windows 10 підключається до Wi-Fi мереж друзів навіть не знаючи паролю

У Windows 10 з мобільної версії Windows перекочувала функція Wi-Fi Sense, що відкриває доступ до Wi-Fi мереж, до яких підключалися знайомі користувача. Wi-Fi Sense дозволяє обмінюватися зашифрованими паролями від Wi-Fi мереж з усіма хто знаходиться у ваших контактах Windows 10 (Facebook, Skype, Outlook).

За замовчуванням Wi-Fi Sense активований в Windows 10, однак навіть у цьому випадку не буде передавати паролі від Wi-Fi мереж вашим контактам. Для цього при підключенні до мережі необхідно поставити відповідну галочку і обов'язково використовувати Microsoft аккаунт (з офлайновими акаунтами Wi-Fi Sense працювати не буде).

Wi-Fi Sense в Windows 10

Навіть у разі обміну паролями, вони передаються на сервера Microsoft в зашифрованому вигляді і не можуть бути прочитані ні компанією, ні вашими знайомими. Якщо на пристрої з Windows 10 активований Wi-Fi і він знаходиться в зоні дії відомої Wi-Fi точки доступу (до якої вже підключався один з ваших контактів), то підключення до цієї мережі буде відбуватися автоматично без запиту пароля.

windows_10_customized_install_connectivity

Для додаткового захисту технологія Wi-Fi Sense не працює з корпоративними мережами, що використовують додаткові заходи безпеки, наприклад, 802.1x EAP. Обмін паролями відбувається тільки при використанні базових стандартів безпеки для точок доступу Wi-Fi (WPA / WPA2).

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.