Квадрокоптер Matriсe 100

В Україні почались продажі модульного програмованого квадрокоптера DJI Matrice 100

Про анонс нової моделі квадрокоптера Matrice 100 було заявлено давно, однак в Україні дана модель зявилась в продажі тільки нещодавно (дещо з запізненням від анонсованої раніше дати). На днях накінець-то компанія QUADROCOPER повідомила про старт продажів і в Україні платформи для польотів DJI Matrice 100. Дана новинка являє собою модульний квадрокоптер, створений спеціально для розробників і користувачів, які вміють налаштовувати високотехнологічні пристрої для вирішення своїх завдань. Пристрій підтримує DJI SDK і має в наявності безліч додаткових модулів і відсіків для них. Це дозволяє адаптувати апарат для виконання широкого переліку завдань.

Дрон DJI Matrice 100 має діагональний розмір 650 мм і масу 2355 Максимальна злітна вага становить 3,4 кг. Літальний апарат здатний розвивати швидкість до 22 м/с і набирати висоту зі швидкістю до 5 м/с. Залежно від встановленої батареї і навантаження, тривалість автономного польоту може досягати 28 хвилин (до 40 хвилин з двома батареями). Бездротовий пульт ДУ дозволяє управляти пристроєм на відстані до 2 км (без перешкод, на відкритій місцевості).

Новинка отримала вдосконалену систему моторів і контролерів швидкості, а також покращений модуль GPS. Модернізований контролер польоту N1 дозволяє зберігати стабільність в польоті, а також передавати відеоряд з розширенням HD (з комплектною камерою X5 і карданним підвісом) на мобільний пристрій. А вбудований відеолінк для аерофотозйомки DJI Lightbridge дозволяє транслювати відео з роздільною здатністю Full HD і частотою 30 кадрів в секунду на відстань до 2 км. Дрон DJI Matrice 100 виготовлений з вуглецевого волокна, а шасі оснащене спеціальними змінними накладками, поглинаючими вібрацію і сприяючими м'якій посадці.

DJI M100 Connection Ports

Дрон DJI Matrice 100 можна адаптувати і програмно, і апаратно. Так, розробник зможе написати власний додаток і застосувати його на практиці, а також повністю переналаштувати стандартні функції системи завдяки підтримці DJI SDK. Крім того, квадрокоптер можна доповнювати численними модулями розширення - камерами, датчиками, засобами зв'язку, обчислювальними пристроями та елементами живлення. Система спроектована таким чином, що підключити більшість модулів до платформи зможе навіть непідготовлений користувач. При цьому місце розташування відсіків можна змінювати, щоб добитися ідеального балансу пристрою.

M100 with X3 Camera

Крім модульного квадрокоптера Matrice 100, компанія DJI представила сумісну з ним систему візуального розпізнавання об'єктів (СВРО) DJI Guidance. Вона оснащена ультразвуковими датчиками, камерами і обчислювальним блоком, в якому задіяні алгоритми комп'ютерного зору. В результаті, система DJI Guidance здатна запобігти зіткненню квадрокоптера з перешкодами.

DJI Guidance

Квадрокоптер DJI Matrice 100 надійшов у продаж в Україні з 1 вересня. Ціна новинки для українського ринку заявлена на рівні € 3 299 (за курсом на день релізу це 93574 гривні).

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.