odyssey

GoPro Odyssey – втілення платформи віртуальної реальності Google Jump вартістю $ 15 тис

У травні цього року на щорічній конференції розробників Google I/O була представлена ​​платформа Jump, орієнтована на розробників систем віртуальної реальності, а також значну конструкцію з 16 камер GoPro для створення VR-контенту. Тепер же розробники контенту для пристроїв віртуальної реальності можуть оформити заявку на офіційному сайті GoPro, щоб опинитись серед перших щасливих володарів показаної на ілюстраціях системи GoPro Odyssey, коли вона надійде в продаж. Система GoPro Odyssey, що включає 16 камер Hero4 Black, вийде на ринок обмеженим тиражем і націлена на справжніх професіоналів своєї справи. Про це зайвий раз нагадує її ціна – $15 тис.

За ці гроші покупець отримує 16 камер Hero4 Black (сумарно виходить $ 8 тис з розрахунку роздрібної вартості однієї камери Hero4 Black в $ 500), кріплення для кожної з камер (бекпекі), сполучні кабелі, карти пам'яті, ударостійкий кейс Pelican для транспортування і, зрозуміло, саму циліндричну конструкцію Odyssey. У зібраному стані система GoPro Odyssey дозволяє знімати відео розширенням 2,7 тис точок із співвідношенням сторін 4:3. Природньо, що все це зроблено для того, щоб забезпечити можливість створення 3D-відео c кутом огляду 360°, що забезпечує повне занурення у віртуальну реальність. Компанії Google і GoPro розраховують, що «Одіссея» зможе істотно підняти планку якості відеоконтенту для пристроїв віртуальної реальності.

goprowhatsincluded

На додаток до апаратного забезпечення, платформа Jump включає засіб для відеомонтажу, що дозволяє об'єднувати велике число знімків або відеозаписів для отримання цільного панорамного або сферичного зображення. У найближчому майбутньому подібного роду контент можна буде завантажувати прямо на YouTube для подальшого відтворення на гарнітурах віртуальної реальності начебто Google Cardboard або ж перегляду в режимі 2D на екрані комп'ютера за допомогою програми YouTube. Більше наочне уявлення про можливості «гідри» GoPro можна отримати з відео нижче (щоб озирнутися навколо використовуйте клавіші переміщення зі стрілками).

Ресурсу Engadget компанія GoPro повідомила цікавий факт: щоб задовольняти вимогам Jump (Google), установка повинна мати не менше 12 камер і супутнє ПЗ для монтажу відзнятого матеріалу. Для тих, кому цікаві подробиці, повідомляємо, що разом усі ці камери здатні видавати панорамне відео формату 2K в MPEG4 зі швидкістю потоку до 150 Мбіт/с або відео 8K зі швидкістю потоку до 600 Мбіт/с у відповідності зі специфікаціями на сайті GoPro.

Google Jump GoPro Odyssey

Крім Odyssey, у GoPro також є окреме рішення для зйомки сферичного відео – установка з шести камер, яка, швидше за все, буде набагато доступнішою. Наскільки можна буде судити тільки після надходження останньої в продаж. Що ж стосується спеціалізованого ПЗ, на яке в даному випадку покладаються установки GoPro, можна з великою часткою впевненості стверджувати, що тут не обійшлося без розробок компанії Kolor, фахівця на віртуальній реальності і сферичних панорамах, яку GoPro придбала за місяць до анонсу Jump.


За повідомленням Engadget

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.