SleepSense Main

Samsung створила «розумний» трекер сну SleepSense

На виставці IFA 2015, що проходить в Берліні, компанія Samsung продемонструвало черговий пристрій для персонального контролю стану здоров'я - SleepSense. Пристрій покликаний поліпшити якість сну користувачів.

Наголошується, що здоровий сон необхідний для загального благополуччя людей. Щодня рекомендується спати від 7 до 9 годин, інакше здоров'я людини наражається на небезпеку. Нестача сну може викликати багато проблем, наприклад, загальну слабкість, зниження продуктивності, збільшення кількості помилок, що може призвести до нещасних випадків.

Пристрій Samsung SleepSense дозволить відстежувати нічний сон, аналізувати цикли сну, а також підкаже, як поліпшити його. У процесі роботи новинка аналізує тривалість і якість сну, створює персоналізовані звіти і дає рекомендації щодо поліпшення сну. Звіти та рекомендації доступні через мобільний додаток.

Samsung SleepSense є досить простим в експлуатації. Досить завантажити відповідну програму і розмістити пристрій під матрацом. Надалі він буде в режимі реального часу відстежувати рухи користувача під час сну, а вранці надасть звіт про процес сну і порівняє отримані відомості про рейтинг сну з середніми даними, характерними для вікової групи користувача. За запевненням виробника, сенсори забезпечують досить високу точність відстеження сну - до 97%.

Рейтинг сну підраховується на підставі аналізу семи факторів: загальна тривалість сну, ефективність сну, час відходу до сну, кількість пробуджень, кількість вставань з ліжка, процентне відношенні фази швидкого сну і процентне відношенні фази глибокого сну. Враховуючи отримані дані, додаток підкаже, яким чином можна поліпшити якість сну.

Крім того, SleepSense може поліпшити сон і до моменту підготовки звіту вранці. Будучи підключеним до інфраструктури розумного будинку, пристрій зможе автоматично створювати ідеальні умови для сну. Наприклад, він буде здатний управляти роботою кондиціонера і відключати телевізор, коли користувач заснув. Сенсор також може бути підключений до додатка Samsung SmartThings, який управляє роботою багатьох електронних приладів у будинку: термостата, камер спостереження, освітлювальних приладів та ін. Всі вони можуть впливати на сон. Отже, раціональне управління ними дозволить поліпшити якість сну.

Разом з тим, SleepSense може не тільки відстежувати сон, але і дозволить прокинутися в найбільш оптимальний проміжок часу. Функція Smart Alarm активує будильник саме в той момент, коли користувачеві буде легко прокинутися, що дозволить відчувати себе бадьорим і добре відпочив.

За попередніми даними, трекер сну Samsung SleepSense надійде в продаж до кінця поточного року. Його ціна поки не повідомляється

За повідомленням Samsung Tomorrow

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.