Pebble Time Round

Анонс Pebble Time Round

Намагаючись не відставати від інших технологічних компаній, стартап Pebble представив перші в своєму асортименті годинник з круглим екраном - Pebble Time Round. Новинка коштує $ 249 і є найбільш тонкою і легкою моделлю в асортименті виробника. Товщина Pebble Time Round складає всього 7,5 мм, а маса - 28г, на їх фоні будь-які інші розумні годинники виглядають явними товстунами. Компанія Pebble стверджує, що дана модель є найтоншими повнофункціональними розумними годинами, доступними на сьогоднішній день, і це дійсно схоже на правду.

Вигляд Pebble Time Round

Годинники Pebble Time Round виготовлені в повністю металевому корпусі, що тільки доводить їх спорідненість з Pebble Time Steel, а не більш дешевою пластиковою моделлю Time. Діаметр годинника в цілому складає 38,5 мм, а діаметр екрану - 1,25. До слова, тут встановлений 64-кольоровий електро-форетичний дисплей, такий же, як у моделі Time. Відносно товстий металевий ободок навколо екрану надає годиннику особливий шарм.

Заявлений виробником час автономної роботи на одній зарядці акумулятора становить до 2х днів. Багато що в цьому годиннику реалізовано вперше. Так, це перші годинники компанії, які підтримують технологію швидкої зарядки. Виробник запевняє, що всього лише 15 хвилин на зарядці можуть забезпечити до 24 годин автономної роботи Pebble Time Round.

Як і інші представники сімейства Time, модель Time Round має вбудований мікрофон для голосового управління (дана функція доступна тільки за умови підключення годинника до Android-смартфону і незабаром буде працювати і на iOS) і вологозахисне виконання (ступінь не уточнюється).

Наслідуючи приклад Apple, Motorola та інших, компанія Pebble пропонує два варіанти Time Round; перший адресований для прекрасної половини людства, а другий - для сильної половини. Розмір і форма обох варіантів однакова, а основна і єдина відмінність криється в розмірі ремінця: чоловічі варіанти розраховані на ремінці 20 мм, а жіночі використовують ремінці 14 мм. Крім того, варіант з 14 мм ремінцями на додаток до сріблястого і чорному колірному виконанню, в якому пропонується чоловіча модель, доступний ще в одному кольорі - рожеве золото. Окремо варто відзначити, що в годиннику передбачений роз'єм для підключення розумних ремінців, які можуть розширити можливості годинника. Правда, сама Pebble їх не випускає.

Тильна сторона Pebble Time Round

Щоб змусити ПО коректно працювати на дисплеї круглої форми, Pebble переналаштувати функцію Timeline, яка сортує всі сповіщення, повідомлення, програми та нагадування на єдиній часовій шкалі, для оновлення повністю всієї сторінки під час прокрутки, замість порядкового оновлення. Це дозволяє максимально ефективно використовувати доступну область екрану і відображати всю інформацію у зручному вигляді. Крім того, Pebble випустила SDK для сторонніх розробників, щоб вони змогли адаптувати свої циферблати та додатки до нових розмірів.

Годинники Pebble Time Round вже доступні для попереднього замовлення на офіційному сайті Pebble, їх вартість становить $ 250, поставки почнуться 8 листопада.

Джерело: The Verge і Pebble

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.