SmartThings

Компанія SmartThings (власність Samsung) анонсувала новий модельний ряд пристроїв для розумного будинку

Кілька годин тому завершилася прес-конференція Samsung Electronics, приурочена до відкриття виставки IFA 2015, на якій власність південнокорейського гіганта компанія SmartThings представила нову лінійку пристроїв для розумного будинку. Вона включає оновлений SmartThings Hub, датчики і простий мобільний додаток для управління екосистемою SmartThings.

Оновлений пристрій Samsung SmartThings Hub отримав більш потужний процесор, що забезпечує можливість відеоспостереження, а також резервний акумулятор, який здатний протриматися до 10 годин у випадку раптового припинення подачі електроенергії. Пристрій також може виконувати деякі операції локально. Тобто, він може працювати без інтернет-підключення. Нові датчики Samsung SmartThings мають менші розміри, а також відрізняються більш вишуканим і сучасним дизайном.

Сервіс відеоспостереження для SmartThings Hub поки що працює в бета-режимі, проте вже доступні такі можливості, як миттєвий доступ до відеопотоку. Правда, зйомка ведеться тільки при виявленні будь-якої активності або руху, наприклад, при відкритті вхідних дверей. Одночасно з функцією відеоспостереження SmartThings представила нове рішення під назвою Smart Home Monitor для уніфікованого доступу і контролю за несанкціонованими проникненнями, димом, пожежею, витоками газу, проривами систем водопостачання та опалення та іншими поширеними побутовими проблемами шляхом отримання миттєвих повідомлень і відеозаписів за допомогою додатка SmartThings. До слова, функція інтелектуальної буферизації включає зйомку відео незадовго до події, щоб користувачі могли легко встановити причину інциденту.

Додаток SmartThings для iOS і Android отримав перероблений дизайн і поліпшену навігацію, призначені зробити роботу з ним приємнішою і зручнішою. Користувачі тепер можуть групувати і управляти пристроями по кімнатах, а також налаштовувати комплекс дій, які будуть виконуватися автоматично.

Додаток SmartThings

На даний момент платформа SmartThings підтримує близько 200 пристроїв. З недавніх пір вона отримала інтеграцію з GitHub, спростивши тим самим розробникам написання, управління і розповсюдження своїх розробок.

Пристрої для розумного будинку SmartThings доступні для покупки на сайтах Shop.SmartThings.com, Samsung.com і незабаром з'являться на Amazon і роздрібних магазинах в США. Оновлений SmartThings Hub продає за ціною $ 99, а вартість сенсорів лежить в межах від $ 30 до $ 50 за штуку.

За мптеріалами Samsung

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.