chip мікрокомпютер

C.H.I.P. — мікрокомпютер вартістю всього $ 9

Схоже, IT-компанії влаштували змагання і тепер намагаються випускати все більш компактні і доступні комп'ютери. Так, нещодавно Raspberry Pi Foundation представила модель Raspberry Pi 2 вартістю $ 35. А тепер Next Thing Co. анонсувала мікрокомп'ютер CHIP, його ціна складає всього $ 9.

Комп'ютер C.H.I.P. оснащений процесором Allwinner A13 з частотою 1 ГГц, оперативною пам'яттю об'ємом 512 МБ і вбудованої флеш-пам'яттю ємністю 4 ГБ. Система також включає порти USB і Micro USB, модулі бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11 b/g /n і Bluetooth 4.0, комбінований аудіо-відео роз'єм. Цих ресурсів цілком достатньо для установки дистрибутиву Linux, веб-серфінгу і запуску додатків.

Комп'ютер C.H.I.P. можна підключити до старих телевізорів або невеликих дисплеїв. За допомогою додаткових адаптерів пристрій можна підключити і до сучасних моніторів. Правда, ціна цих перехідників перевищує вартість самого CHIP: HDMI-адаптер - $ 15, VGA-адаптер - $ 10. Додавши клавіатуру і мишу, користувач отримує повноцінну робочу систему, хоча і не особливо продуктивну. А за допомогою аксесуара PocketC.HIP пристрій можна трансформувати в портативний комп'ютер, що включає 4,3-дюймовий сенсорний дисплей, QWERTY-клавіатуру і батарею, яка забезпечує до 5 годин автономної роботи. Тим не менш, пристрій можна використовувати і для інших завдань, наприклад, створення емулятора старих ігор або управління роботом.

Поки що Next Thing Co. займається збором коштів для випуску CHIP На Kickstarter планується зібрати $ 50 тис. Якщо кампанія завершиться успішно, до постачань готових пристроїв планується приступити в грудні цього року. Джерело: Mashable

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.