Continuum

Функція Continuum в Windows 10 дозволить трансформувати смартфон в настільний комп'ютер

Власникам смартфонів на базі нової ОС Windows 10 стане доступна функція Continuum, що дозволяє трансформувати мобільний пристрій в повноцінний (але в той же час мобільний і компактний) комп'ютер.

Завдяки функції Continuum користувач зможе підключити до смартфону клавіатуру, мишу і монітор або телевізор, після чого на великому екрані з'явиться інтерфейс, звичний для комп'ютера. При цьому відображатиметься меню «Пуск» і панель завдань, які асоціюються з настільним робочим оточенням.

Додатки що запускаються будуть розкриватись на весь екран, а взаємодіяти з ними можна за допомогою клавіатури і миші. Це може бути дуже зручним під час поїздок, коли немає можливості брати з собою ноутбук, але смартфон завжди залишається під рукою. Також наголошується, що функція Continuum підтримує можливість виведення двох незалежних зображень, завдяки чому можна відповідати на телефонний дзвінок, не припиняючи роботу з додатком в настільному режимі.

Очевидно, для повноцінної роботи функції Continuum потрібно використання нових і досить продуктивних апаратних компонентів. Швидше за все, скористатися нею не зможуть власники старих моделей (навіть після отримання оновлення до Windows 10) або покупці бюджетних пристроїв.

Джерело: Engadget

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментарі

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.