Wi-Fi сигнал

Wi-Fi сигнал навчились використовувати для підрахунку кількості людей

Технологія Wi-Fi демонструє все нові і нові можливості. Так нещодавно писалось про вимірювання пульсу і дихання через Wi-Fi, та підзарядку ґаджетів, як стала відома нова сфера застосування цієї безпровідної технології - для точного підрахунку кількості людей у певній Wi-Fi зоні.

Співробітники Університету Каліфорнії за допомогою математичного аналізу і двох карт Wi-Fi змогли приблизно оцінити кількість людей на невеликій ділянці вулиці. Використаний метод в цілому аналогічний тому, який команда використовувала до цього для того, щоб за допомогою WiFi дивитись через стіну.

Для підрахунку людей, що проходять повз, останні не зобов'язані мати у себе джерело WiFi сигналу, і метод базується на двох основних ідеях: глушіння сигналу в момент коли людина перебуває на шляху між двома передавачами, і відбитті сигналу, коли людина перебуває не між джерелами.

Використовуючи математичний аналіз, алгоритм доволі точно (з похибкою в одну людину) встановлює кількість людей, що проходять (до 9 штук) на площі розміром в 70 кв.м.

У доопрацьованому вигляді технологія може застосовуватись для визначення кількості людей в будівлях, що дозволить підвищити енергоефективність. Регулювати обігрів або охолодження можна буде залежно від кількості людей. Ця ж інформація може застосовуватись і під час рятувальних операцій, хоча мені в голову першою прийшла ідея точного підрахунку кількості учасників масових демонстрацій, щоб офіційні цифри не розходились з неофіційними.
Wi-Fi підрахунок людей

За матеріалами ITC.ua

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.