Windows 10 безкоштовно

Як отримати ліцензійну Windows 10 безкоштовно для всіх

В суботу вночі компанія Microsoft опублікувала у своєму блозі повідомлення, яке може порадувати всіх користувачів, вже зневірених отримати ліцензійну версію Windows 10 безкоштовно.

Для тих користувачів, які трохи не в курсі останніх новин про Windows 10, нагадаємо, що її вихід намічений на 29 липня. Компанія Microsoft заявила, що власники ліцензійних версій Windows 7 і Windows 8.1 зможуть встановити її абсолютно безкоштовно. А от численні власники піратських копій, за твердженням Microsoft, активувати Windows 10 не зможуть.

Однак 19 червня керівником програми Windows Insider Габріелем Аулом був опублікований запис у блозі, що стосується змін в процесі тестування операційної системи. Серед усього іншого він написав, що всі користувачі, що приймають участь у програмі Windows Insider і мають акаунт Microsoft, зможуть отримати безкоштовну ліцензійну версію Windows 10.

Габріель Аул
Генеральний менеджер Microsoft і керівник програми Windows Insider Якщо ви користуєтеся тестовою збіркою в рамках програми Insider Preview і прив'язали її до свого аккаунту MSA (Microsoft Account), який ви використовували при реєстрації в програмі тестування, то ви отримаєте фінальну версію Windows 10 безкоштовно в активованому режимі. Після установки і активації фінального релізу ви зможете надалі призвести чисту установку системи, якщо захочете почати з чистого листа.

Що це означає і які дії вам необхідно зробити, якщо ви бажаєте отримати безкоштовно Windows 10, але наявністю ліцензійної копії Windows похвалитися не можете?

  1. Створіть, якщо ви ще не зробили цього раніше, обліковий запис Microsoft. Зробити це можна тут.
  2. Зареєструйтесm в програмі попередньої оцінки Windows (Windows Insider Preview) тут. Використовуйте для цього створений раніше аккаунт Microsoft.
  3. Скачайте Windows 10 Insider Preview на цій сторінці. Зверніть увагу, що терміни завантаження тестових збірок Windows 10, швидше за все, будуть обмежені датою виходу фінальної версії. Так що слід поквапитися!
  4. При установці і попередньому налаштуванні системи обов'язково використовуйте той обліковий запис Microsoft, який був використаний при реєстрації в Windows Insider. Це необхідно для того, щоб до вашого аккаунту була прив'язана ліцензія для Windows 10, яка дозволить 29 липня або пізніше активувати фінальну версію системи. Зверніть увагу, що присутня також прив'язка до заліза, так що встановити кілька копій Windows 10 на різні комп'ютери не вийде.

Далі необхідно просто використовувати Windows 10 Insider Preview, чекати 29 липня і сподіватися, що компанія Microsoft нічого не змінить в політиці поширення своєї операційної системи.
А ви будете встановлювати Windows 10, якщо вона насправді дістанеться вам абсолютно безкоштовно?

За матеріалами http://lifehacker.ru/

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

Немає коментарів до цієї статті.

Коментувати

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.