Як це мене приспічило створити свій блог

І так, якщо ви тут і читаєте цей текст, значить вам цікаво, як я докотився до створення власного блогу :) Ну, "докотитись" справа не хитра, як кажуть "навіть дохла риба може плисти за течією", думаю значно важливішими є причини, які мене до цього підштовхнули. А причин декілька...
Причина перша. Можливість експериментувати з SEO
Що таке SEO, обіцяю розповісти трохи згодом, тут скажу лише, що це один з важливих чинників "популярності" вашого сайту серед пошукових систем (і відповідно, серед аудиторії потенційних відвідувачів). Так от, від недавнього часу довелось досить тісно працювати з різноманітними СЕО-інструментами. Інформації стосовно цього в неті навалом, але як ви знаєте, прогрес не стоїть на місці, тому постійно у галузі СЕО зявляється щось нове. Саме для експериментів з "новим" і виникла ідея створити окремий сайт.
Причина друга. Розширення обізнаності в Textpattern
Textpattern - це система управління контентом сайту. Він годиться як і для створення простих сайтів, так і для серйозних проектів. Саме на Textpattern і побудований цей блог. Про Textpattern а також про інші CMS ми поговорим в окремих статтях, тут лише скажу, що коли вперше ознайомився з цим "двіжком", враження виникло, якщо не негативне, то вкрай неприязне. Ну не міг я тоді зрозуміти, для чого впроваджувати окрему (невідому широкому загалу) розмітку... Але пардон, зараз мова не про те. Коли вник поглибше у цю CMS, як то кажуть "на практиці" - тоді й зрозумів, що все геніальне - просте.
Причина третя. Доступність адреси andrey.lviv.ua
Це мабуть стало самим вагомим фактором. Так як на більшості форумів, я під простим банальним ніком Andrey (або похідним), то перевіряючи якось імена в зоні lviv.ua був вельми здивований, що ім'я andrey не зайняте. Ну і звісно, вирішив виправити таку помилку. А щоб не реєструвати доменне ім'я andrey.lviv.ua просто так, (як диктує нам наш український менталітет "а щоб було", "на потім", "мо пригодиться") вирішив одразу створити сайт... Точніше блог. Але не просто блог (в широкому змісті цього слова) аля livejournal чи блог.ру, де більшість авторів пишуть усе що думають (в кращому випадку), а блог певної тематичної спрямованості. Якої саме? - Думаю з часом вам буде відомо. А дехто мабуть і уже здогадався ;)

Можливо вас зацікавлять подібні статті:

Коментарі

  • Avatar Neo

    Треба буде і собі створити блог :)

Коментарі

Поля позначені як * потрібні обов’язково. Перед постінгом завжди робіть перегляд свого коментаря.